Kodus treenimine on paindlik, hoiab sind "reel" nind säästab aega.

4 põhjust, miks just kodus trenni teha

Kodus treenimisel on mitmeid eeliseid spordiklubide ees ning all loetleme ära peamised põhjused miks paljud otsustavad just kodus treenimise kasuks.

Säästab aega

Spordiklubis käies veedame suure osa oma ajast trenniks valmistumisele - spordikoti pakkimisele, liiklemisele, riiete vahetamisele ja tihti ka seadmete juures oma korra ootamisele enne kui saame trenniga peale hakata. Kodus trenniks valmistumine võtab mõned minutid, jääb ära liiklemine ja puuduvad järjekorrad. Korraliku treeningu saab tehtud poole tunniga.

Privaatne

Rahvarohketes spordisaalides võõrastega koos treenimine on paljude jaoks heidutav. Seetõttu on hea esimesed sammud enesekindluse suurendamiseks teha koduses keskkonnas võõraste pilkude eest varjul. 

Paindlik

Kodus on võimalik treeninguid ajastada hetkedele, mil energiatase on kõige kõrgem. Või miks mitte teha kiire jalutuskäik või sörkjooks jooksulindil, mõned harjutused hantlitega või batuudil, samal ajal kui kohvi valmib või järgmise koosolekuni on veel aega.

Hoiab "reel"

Tihti piisab vihmasest ilmast või tööle kiirustades koju ununenud spordikotist, et planeeritud trenn vahele jätta. Kodus treenimise mugavus aitab hoida järjepidevust, sest sa juba oled "kohal" ning heaks trenniks ei ole tarvis rohkemat kui 30 minutit. Ning mis veelgi parem, seda võib teha kuulates oma lemmikmuusikat või vaadates lemmiksaateid.

Olgu eesmärgiks lihasmassi kasvatamine või rasvaprotsendi vähendamine, aitab tulemusi tagada järjepidevus, ning mida vähem on trenni tegemiseks takistusi, seda lihtsam on olla järjepidev.

Head trenni!

Koduklubi

Tagasi blogisse